Mediport Medikal

Kuruluş

Mediport Medikal ve İlaç Sanayi Limited Şirketi, İnsan sağlığına güvenilir, kaliteli ve modern teknolojinin yansıttığı ürünlerle hizmet vermek amacıyla, 2004 yılında, Gaziantep'te kurulmuştur. Bu amacını 30 yıllık ilaç ve medikal sarf malzemesi dağıtım tecrübesiyle desteklemektedir. Faaliyet alanını diagnostik ürünler, spesifik medikal sarf malzemeleri ve kök hücre olarak belirlemiştir. Diagnostik ürünler sınıfında şeker ölçüm cihazları ve stripleri, medikal sarf malzemelerinde ise insülin iğne uçları odak noktalarıdır. Diyabetik, ALS ve omirilik felciyle ilgili kök hücre alanında henüz tamamlanmamış çalışmalarımız bulunmaktadır. Şirketimizin ana hedefleri; öncelikle tüm dünyada diyabet alanındaki gelişmeleri sürekli takip etmek, hastalarımıza en iyi teknolojileri hızlı ve güvenilir şekilde sunma gayreti içerisinde olmaktır.

Günümüzde

Halen şirket, Tayvan merkezli Hannox Sağlık Ürünlerine ait DS-Palm marka şeker ölçüm cihaz ve striplerinin Türkiye Mümessilidir. Bu firmayla olan ilişki güçlenerek devam edecektir. Bu ürünlere muadil olarak Direct marka cihaz ve stripler ile iğne uçları tedarik edilerek pazarlanmaktadır. Firmamız Devamed firmasının bölge bayisi durumundadır.
Firmamızda Bitkiden firmasından temin edilen doğal ürünler ile muhtelif imalatçı ve tedarikçilerden temin edilen tansiyon ölçüm ve nebulizatör cihazları da pazarlanmaktadır.

Teknoloji Takip

Firmamız gelişen teknolojiye uygun olarak en yeni ürünlerin tedarik ve pazarlamasını yapmaktadır.

%100 Sorumluluk

Pazarlaması yapılan tüm ürünlerde olası sorunlar anında değişim ile giderilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti: Başarı

Personelimize ve Ürünlerimize olan güvenimizle elde edilen başarı.